برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» جدید ترین فرش سال

فرش جدید سال

یکی از آیتم های مهم در زندگی که در بحث زیبا شناسی و داشتن دکوراسیون منزل بسیار برای افراد اهمیت دارد بحث ست کردن و تناسب هارمونی رنگ بر اساس جدید ترین مدل و رنگ سال می باشد . فرش یکی از ارکانی است که درکنار زینت بخشیدن به منازل در کنار بحث کف پوش کردن برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و چشم گیر بسیار حائز اهمیت است . لذا انتخاب جدید ترین فرش سال برای زیبا تر کردن دکوراسیون برای خریدارن فرش از اهمیت بالایی برخوردار است .
حال سوالی که برای خریداران فرش به وجود می آید جدید ترین فرش سال یا جدید ترین طرح فرش سال کدام است ؟
پیشرفت تکنولوژی و گسترش دنیای اینترنت سبب شده تا افراد برای آگاهی از همه ی امور در این دنیای مجازی سیر نمایند . انتخاب ، دیدن و آگاهی از جدید ترین فرش سال یا جدید ترین رنگ فرش در سال را می توان با سرچ در اینترنت به دست آورد . زیرا فروشگاه های آنلاین فرش هر روزه در حال اپدیت و به روز رسانی هستند و در نتیجه اگر فرش جدیدی را تولید و به بازار عرضه نمایند شما می توانید به راحتی از آن در دنیای اینترنت دیدن نمایید . ولی اگر شما قصد خرید فرش جدید سال را دارید باید در فضای مجازی اینترنت به دنبال فروشگاه های آنلاین فرش معتبر گشته تا بتوانید در کنار مشاهده طرح های جدید فرش به خرید آن نیز بپردازید .
یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان که در هر برهه از زمان با توجه به مد و فشن توانسته نیاز افراد را پاسخگو باشد فروشگاه فرش کاشان می باشد . این فروشگاه با راه اندازی وب سایت فرش سال توانسته انواع فرش ماشینی جدید سال را که به تولید می رسد به صورت آنلاین به خریدارن نمایش دهد . تولید فرش با طرح جدید در این کارخانه توسط طراحان خبره و توانمند این فروشگاه با توجه به در نظر گرفتن سلیقه ، مد و فشن صورت می گیرد .
معرفی جدید ترین فرش سال
فروشگاه فرش کاشان در وب سایت خود به نام فرش سال برای آن دسته از خریداران که به دنبال فرش طرح جدید و جدید ترین فرش سال هستند به معرفی این دسته از فرش های ماشینی پرداخته تا خریداران به راحتی بتوانند با انواع فرش جدید سال 98 آشنا شده و بر اساس نیاز و بودجه خود به خرید آن بپردازند .
فرش جدید 1500 شانه کاشان : این فرش که از تولیدات جدید در بخش فرش های ماشینی است خود به عنوان فرش جدید شناخته شده است . این محصول به دلیل تعداد شانه و تراکم بالا از ریز بافتی و ظرافت بالایی برخوردار است و آن را به زیبایی فرش های دستبافت گونه ظاهر می نماید . این فرش ها شامل طرح های مختلف هستند که همان طور که ذکر شد چون خود جزء فرش های جدید هستند پس طرح آن نیز جز جدید ترین فرش ها محسوب می شود .
فرش 1200 شانه جدید کاشان : فرش های 1200 شانه را هم نام با فرش های دستبافت می شناسند . این نوع فرش که با تعداد 1200 گره در عرض فرش و تراکم 3600  بافته می شود نیز از زیبا ترین فرش های ماشینی شناخته شده است . فرش 1200 شانه تولید شده در شرکت فرش کاشان در دو دسته فرش 12000 شانه 8 رنگ و فرش 1200 گل برجسته تقسیم می شود . فرش های گل برجسته خود در دسته فرش های جدید قرار می گیرند که اندک زمانی است وارد عرصه بازار فروش فرش شده است به همین دلیل این دسته از محصولات نیز خود فرش جدید محسوب می شود .
یکی از جدید ترین طرح فرش 1200 شانه 8 رنگ ، طرح زیگورات می باشد .
فرش 1000 شانه جدید کاشان : این فرش از تولیدات اولیه فرش های همسان با فرش دستبافت می باشد .  این فرش با تعداد 1000 گره عرضی که شانه فرش می باشد با تراکم 2550 و 3000 تولید می شود . طیف رنگی به کار رفته در این محصولات به دلیل بالا بردن زیبایی فرش می باشد و می توان این محصولات را  از نظر طیف رنگی به کار رفته در بافت به دو دسته
1. فرش 1000 شانه 10 رنگ
2. فرش 1000 شانه 14 رنگ
تقسیم نمود . یکی از جدید ترین فرش های 100 شانه 14 رنگ را می توان فرش 1000 شانه 14 رنگ طرح یاشار نام برد . البته باید به این موضوع نیز اذعان داشت که تولید فرش 1000 شانه گل برجسته نیز توسط شرکت فرش کاشان انجام می شود .
به طور کلی می توان بیان نمود که از جدید ترین طرح های فرش سال می توان به فرش طرح افشان و فرش طرح حوض نقره اشاره نمود . که در تمامی شاخه های فرش ماشینی بالا برای بافت از این دو طرح استفاده می نمایند .
خرید جدید ترین فرش سال
فروشگاه آنلاین فرش سال توانسته با تولید فرش های ماشینی در طرح های جدید سیل عظیمی از خریداران را به سمت خود سوق دهد . استفاده از طراحان زبده و زبر دست برای طراحی نقشه های جدید با تلفیق هنر سنتی و مدرن توانسته به جلب رضایت خریداران زیادی منجر شود .اکثر خریداران این فروشگاه انلاین افرادی هستند که به دنبال خرید جدید ترین فرش سال یا فرش طرح جدید می باشند . این فروشگاه در کنار تولید فرش با طرح زیبا و جدید به مقوله کیفیت و قیمت فرش نیز اهمیت داده است . این فروشگاه برای تولید تمامی فرش های ماشینی خود از بهترین و درجه یک ترین الیاف به همراه مجهز ترین دستگاه های بافت که منجر به کیفیت بالای فرش می شود استفاده می کند . قیمت مناسب فرش های ماشینی ارائه شده در این فروشگاه به دلیل حذف واسطه و دلالان می باشد به همین دلیل این فروشگاه فرش های خود را به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می نماید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه