برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» نکاتی جهت نگهداری فرش ماشینی

نکاتی کلیدی برای نگهداری اصولی فرش ماشینی

 در بهترین حالت و با رعایت همه نکات خرید امن شما فرش ماشینی دلخواه خود را خریداری کرده و به منزل آورده اید  اما کار در اینجا به پایان نمی رسد. چرا که شما باید فرش را در بهترین و تمیزترین و بادوام ترین شکل ممکن حفظ و نگهداری کنید . نکاتی که برای نگهداری فرش ماشینی به کار میبرید علاوه بر طول عمر فرش شما ، بر سلامتی ساکنین منزل شما نیز موثر است . شاید آلودگیهایی که در خانه با آن مواجه هستیم ، به مراتب خطرناکتر و زیان بار تر از آلودگیهای محیطی باشد . چنانچه نکات قبل و بعد از استفاده از فرش را بدانیم ، ضمن اینکه این آلودگیها را مهار می کنیم ، طول عمر فرش خود را نیز طولانی تر خواهیم کرد .

اگر تولید فرش با مواد غیراستاندارد و نامرغوب انجام شده باشد ، ممکن است با متصاعد کردن گازهای حساسیت زا و یا با تولید پرز زیاد ، باعث سردردهای مزمن ، سوزش چشم و گلو و یا حتی خارشهای پوستی شود. به همین دلیل قبل از خرید فرش حتما باید از مرغوبیت مواد اولیه مصرفی در فرش ماشینی اطمینان حاصل کنیم .

بهرصورت پس از خرید فرش ماشینی رعایت نکات زیر برای نگهداری هرچه بهتر فرش الزامی است :

- برای جلوگیری از تجمع حشرات ، حشره کش یا نفتالین زیر فرش ریخته و چند روز یکبار بررسی کنید تا هوا داده شود . (البته در استفاده از حشره کش و نفتالین نباید زیاده روی کنید )

- قبل از پهن کردن فرش آن را در فضای باز آویزان کنید و بعد از پهن کردن در منزل ، یکی دو روز از خانه خارج شوید تا با جریان کامل هوا ، میزان آلرژی فرش کم شود .

- از آویزان کردن فرش در طولانی مدت باید خودداری کنیم

- از پهن کردن فرش ماشینی روی زمین گچی یا آهکی جدا خودداری کنیم .

- فرش را بصورت مرتب و هفتگی با جاروبرقی تمیز کنیم .

-در صورت کثیف شدن فرش ، بلافاصله آنرا با تمیزکننده های مناسب تمیز کنیم .

- فرش ماشینی ابریشمی را به مدت طولانی زیر پا نیانداخته و سر و ته کنیم تا همه نقاط فرش بطور یکنواخت پا بخورد .

- اجسام سنگین را حتی المکان روی فرش قرار ندهیم و چنانچه مجبور به این کار شدیم ، باید هر از چند گاهی جای آنها را تغییر دهیم .

- اگر فرش دچار پارگی یا سوراخ شدگی شد ، باید به سرعت توسط یک متخصص نسبت به تعمیر آن اقدام شود

- جهت گردگیری فرش ماشینی ، آن را روی یک طناب محکم و ضخیم انداخته و با ضربات آهسته به پشت فرش ، گرد و غبار آنرا خارج کنیم تا به ریشه های کالا آسیبی نرسد .( حتما با دقت اینکار انجام شود ، چون در غیر اینصورت ممکن است ریشه ها از محل اصلی خود خارج شوند )

فروشگاه اینترنتی فرش سال کاشان به منظور راحتی مشتریان و کاربران خود خدماتی از قبیل ارائه مطالب آموشی و کاربردی را در اختیار شما عزیزان می گذارد . این فروشگاه با شعار فروشگاه شما خانه شماست سعی دارد فرش ماشینی کاشان را در انواع مختلف با طرح و رنگ متنوع همراه با شرایطی ویژه به فروش رساند .

برچسب
'نگهداری از فرش ماشینی' , 'نگهداري از فرش' , 'طرز نگهداری از فرش' , 'نگهداری فرش ماشینی' , نگهداری از فرش ماشینی کاشان' , 'نکات نگهداری فرش' , فرش , 'فرش ماشینی کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه