برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» رنگ انتخابی فرش در تابستان 97

رنگهای انتخابی فرش در تابستان 97

حتما می دانید رنگ انتخابی شرکت پنتون برای سال ۲۰۱۸، رنگ بنفش روشن بوده است.. اما اگر شما الان در حال برنامه‌ریزی برای خرید فرش عالی و مناسب خانه مدرن خود هستید، باید بدانید که رنگ‌های گرم دیگری نیز وجود دارند که می توانید برای چیدمان منزل خود انتخاب کنید و ما در مقاله شما را با رنگهای منتخب تابستان 97 برای منزلتان بیشتر آشنا می کنیم.

رنگ فرش تابستان ۹۷

فرشهای زمینه سرمه ای از جمله فرشهایی هستند که با اکثر رنگهای چیدمان منزل می تواند هماهنگ شود. این رنگ که از ترکیب رنگهای آبی و سیاه تشکیل شده، از جمله رنگهایی است که دست ما را در انتخاب دیگر رنگهای دکوراسیون منزل باز می گذارد و به راحتی با بیشتر دکوراسیونها تطابق پیدا می کند . ترکیب رنگ سرمه ای در کنار رنگ طلایی تبدیل به فرشی شده است که حس درخشندگی و تازگی بیشتری به دکوراسیون منزل شما می دهد. یک فرش مناسب با گرایش رنگهای تابستان ۹۷ که قدرت و اصالت فضا را به هر بیننده ای القا می کند .

رنگهای کرم و گردویی دو رنگ متداول فرشهای ایرانی هستند که از دیرباز در طراحی‌های اصیل ایرانی دیده می شد. این رنگها که معمولا به صورت مکمل یکدیگر عمل می کنند از جمله رنگهایی هستند که دارای اصالت خاص خود بوده و هیچگاه قدیمی نمی شوند.

فرشهایی با زمینه کرم وویی فضای اتاق شما را بازتر و بزرگتر نشان داده و گرمای خاصی به منزل شما می دهد . استفاده از این رنگها در کنار مبلمان کلاسیک یا مدرن منزل شما در تابستان 97 انتخاب بسیار ایده آلی می باشد که باعث می شود شما از فضای پذیرایی خود دلزده نشوید و همزمان به گرایش رنگهای تابستان 97 نزدیک باشید .

شرکت پنتون در سراسر جهان به عنوان بزرگترین شرکت معرفی کننده رنگ شناخته می شود که هر ساله اقدام به معرفی رنگ سال می کند. اما در سالهای اخیر رقبای جدیدی اقدام به معرفی رنگ سال کردند که یکی از آنها شرکت شروین ویلیامز بود که رنگ سبز اقیانوسی را معرفی کرده و این رنگ بعنوان رنگ سال 2018 انتخاب شد .

ترکیب فرش رنگ کرم و قهوه ای با طراحی مدیترانه ای در کنار رنگ سبز اقیانوسی یک ترکیب لوکس ایجاد کرده و محیط نشیمن را به فضایی درخشان و زیبا تبدیل می کند . حالا در نظر بگیرید که این رنگ لاکچری در بافت هایبالک و در سطحی بسیار نرم چه دنیای رمانتیک و زیبایی را در زیر پای شما نمایان می کند .

فرش شگی پرز بلند مرینوس ترکیه

استفاده از فرش های شگی پرزبلند برای اتاق نشیمن بسیار مناسب است . چون هم بر روی انواع سطوح سنگی یا پارکت زیباست و هم به خوبی می تواند مبل و میز وسط آن را نمایان سازد . در حالت عادی دکوراسیون منزل بدون فرش عملا ناقص بوده و تنها با داشتن فرشی در چیدمان منزل می توان به اتاق عمق داد و چه خوب است در این حالت از فرش پرزبلند مرینوس برای پیوند اثاثیه منزل و اتاق نشیمن بسیار انتخاب خوبی هست، زیرا می تواند مبل و میز وسط آنرا به خوبی نمایان کند و فرقی نمی کند که این فرش را روی کفپوش چوبی پهن کنید یا بر روی یک سطح سنگی. معمولا دکوراسیون منزل بدون یک فرشی که بتواند به چیدمان منزل عمق مناسب بدهد، به صورت شناور دیده می شود. در این حالت استفاده از یک فرش پرز بلند مرینوس باعث پیوند دکوراسیون منزل به یکدیگر می شود. حتی اگر شما از یک فرش پرز بلند با رنگ خنثی استفاده کنید، بازهم تاثیر فرش در ارتباط وسایل و دکوراسیون منزل به یکدیگر فوق‌العاده می باشد .

این مثال که خانه بدون فرش یک چیزی کم دارد همواره در میان ما ایرانیان گفته می شد. اما امروزه به علت کوچکتر شدن آپارتمانها، مدرنیته و اعتقاد خیلی از زوج های جوان به طراحی و چیدمان مینیمال منزل، گرایش بسیاری به دیگر کفپوشها ویا فرشهای فانتزی رفته است. در این میان چندین شرکت بافندگی در کاشان با نوآوری در طراحی کلکسیون جدید خود و استفاده از رنگهای شاد و متناسب با گرایش رنگ تابستان ۹۷ اقدام به عرضه این فرشها در بازار کرده است که از جمله پرفروشترین فرشهای سال ۹۷ می باشد.

 اگر بدنبال خرید یک فرشی که به نوع دکوراسیون امروزی خانه های ایرانی نزدیک باشد هستید، خرید اینترنتی یک فرش مقرون به صرفه و باکیفیت و با قیمت مناسب میتواند تاثر بسیار مثبتی در دکوراسیون منزلیتان بگذارد و چنانچه انتخاب این فرش ترکیب مناسبی از طراحی شرقی و سبک مدرن باشد ، ممکن است سالها و با تغییر سبک زندگی تان همچنان دکوراسیون منزل شما بدرخشد.


 

برچسب
'زیباترین انتخاب رنگ در فرش تابستان97' , 'رنگ فرش سال 97' , 'رنگ منتخب سال 97' , 'زیباترین رنگ فرش سال 97' , 'رنگ انتخابی سال 97'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه