برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش سایز بزرگ چیست

فرش ماشینی سایز بزرگ

هتل ، مسجد ، منزل ، محل کار با اندازه بزرگ را چگونه میتوانیم فرش کنیم؟
با سازه های جدید و نقشه های گاها کج و معوج و اغلب زاویه دار به سایزهایی برخورد می کنیم که از اندازه های استاندارد فرش ماشینی خارج است  و اگر خواسته باشیم این مکانها را با فرش ماشینی مفروش کنیم با مشکل مواجه می شویم .
حتی دیده شده که در ساختمانهای معمولی ابعاد اتاقها به گونه ای است که با ابعاد تعریف شده کارخانه های تولیدی فرش ماشینی مغایرت دارد . اینجاست که به فرش یکپارچه یا فرش قواره بزرگ نیاز پیدا میکنیم .
عموما به فرشهایی که متناسب با نقشه و برای یک محل خاص طراحی، تهیه و تولید می شود ، فرش یکپارچه گویند. این گونه فرشها فقط یکبار و برای یکجا تهیه می شوند .
به علت انحصاری بودن تولید این گونه فرشها ، معمولا انتخابهای زیادی برای نقشه وجود ندارد و امکان بافت همه طرحها وجود ندارد
همچنین جابجایی  این گونه فرشها معمولا امکان پذیر نبوده و در صورت نیاز ، شستشو با دستگاه های مجهز در محل انجام می شود.
معمولا فرش یکپارچه در ابعاد بزرگ بافته می شود و براساس معماری محل ، اکثرا در سالن های پذیرایی و لابی هتلها و مساجد بزرگ بافته می شود .
فرش های سایز بزرگ را با ماشین آلات شرکت واندویل که ساخت کشور بلژیک است ، تولید می کنند . نخ خاب فرش سایز بزرگ با مواد اولیه مرغوب مثل اکرولیک هیت ست است و با دستگاه Hcp و Hci بافته می شود . فرش ماشینی سایز بزرگ نمای زیبا و جذابی را به محیط می دهد . فرش ماشینی ابعاد بزرگ به صورت فرش 8 ضلعی ، فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، فرش مستطیلی شکل بزرگ و در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شوند . فرش های قواره بزرگ فقط به طور سفارشی بافته می شوند و با اندازه گیری های دقیق تولید می شوند . به جای اینکه از چندین فرش در مکان های بزرگ به صورت منظم یا نا منظم استفاده کنید که ظاهر زیبایی ندارد ، می توانید به راحتی از فرشهای بزرگ پارچه استفاده کنید که نظم و زیبایی فراوانی به آن مکان می دهد . در فرش ماشینی ابعاد بزرگ می توانید ببینید زمانی که از فرش بزرگ استفاده می کنید ، چه نظم و زیبایی به فضا بخشیده است و با عکس قبلی آن محیط ، یعنی زمانی که از چندین فرش در یک محیط استفاده می شده ، چه فضای نامرتبی را به وجود آورده است .
 به ارتفاع یا بلندی نخ های به کار رفته در فرش های ماشینی نخ خاب فرش می گویند . نخ خاب در فرش های ماشینی بستگی به شانه ی فرش دارد هرچه شانه فرش بیشتر باشد نخ خاب فرش بیشتر است . فرش های 700 شانه به علت اینکه شانه کمتری دارند نخ خاب آن ها بیشتر است و فرش های 1200 شانه نخ خابشان کمتر است . فرشهای بزرگ پارچه به خاطر اینکه تراکم زیادی دارند و ریز بافت می باشند ، نخ خاب کمتری دارند .
شرکت فرش سال یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی را دارد که توانسته است فرش های ماشینی را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت به فروش برساند و رضایت مشتریانش را جلب کند و فرش بزرگ پارچه را به صورت سفارشی در رنگ ، طرح و شکل دلخواه شما با در نظر گرفتن خدمات ویژه ای مثل اندازه گیری دقیق ، طراحی ، بافت و نصب آن ارائه می دهد . برای خرید فرش سایز بزرگ با کارشناسان فرش روز تماس بگیرید
برای تهیه این فرش حتما طراح نقشه قبل از تولید باید در محل حضور داشته باشد و اندازه گیری مخصوص را خودش انجام دهد . چون کوچکترین اشتباه در اندازه گیری یا برش ، باعث می شود فرش بافته شده کلا غیرقابل مصرف شده و سفارش دهنده خسارت بالایی را متحمل شود . معمولا پس از بافت این فرشها ، در شرکتهای تکمیل مناطق برش خورده به شکل انحصاری دوردوزی شده  تا ریشه های فرش خارج نشود  ویا ممکن است برشهای کنار ستونها یا گوشه ها را با چسب های فوری پوشش داد .
امروزه برخی کارخانجات فرش ماشینی بطور اختصاصی  این نوع بافت را انجام داده و با نام بافت سجاده ای فعالیت می کنند .
حتی نصب این فرش نیز کار ظریفی بوده و کاری تقریبا تخصصی محسوب شده و معمولا طراح در موقع نصب در محل حضور پیدا می کند .

برچسب
'بیگ کارپت' , 'فرش ماشینی سایز بزرگ' ,'فرش بیقواره' ,'فرش ابعاد بزرگ' ,'فرش ماشینی سایز بزرگ'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه