برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» راهنمای خرید فرش اصل

خرید فرش اصل

روش های تشخیص اصل بودن فرش ماشینی
اصلی ترین نکات در هنگام خرید فرش ماشینی ، کیفیت و اصل بودن فرش است . برای تشخیص یک فرش ماشینی اصل باید خیلی از موارد را در نظر گرفت . برای ارزیابی فرش ماشینی اصل باید مواردی چون تعداد شان و تراکم ، جنس نخ خاب به کار رفته شده در فرش ، تعداد رنگ فرش ، طرح و نقشه فرش و برند فرش را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد .
فرش های ماشینی کاشان با تعداد شانه و تراکم های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند . فرش ماشینی 700 شانه از اولین فرش های ماشینی بازار است که با پیشرفت تکنولوژی با تراکم های بالاتر همچون فرش دستباف بافته می شود .
فرش ماشینی اصل کاشان با تراکم های چون : فرش 700 شانه اصل تراکم 2550 ، فرش 700 شانه اصل تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، فرش 1500 شانه تراکم 4500 بافته می شوند .
در صورتی که فرش های ماشینی ذکر شده دارای این تعداد شانه و تراکم نباشند فرش اصل نیست و تقلبی محسوب می شوند . فرش های اصل تراکم بالا مانند فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه زیبایی خیره کننده ای دارند در حالی فرش های تراکم پایین مانند قالی ماشینی 700 شانه از مقاومت و دوام بالاتری برخوردار هستند . 
تعداد رنگ فرش از دیگر خصوصیات شناخت فرش های ماشینی اصل کاشان است . قالی های ماشینی اصل و درجه یک با تعداد رنگی مشخص بافته می شوند .
قالی ماشینی 700 شانه اصل به صورت فرش 700 شانه هشت رنگ ، فرش 700 شانه ده رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ بافته می شود .
محصولات هزار شانه اصل کاشان نیز به صورت فرش هزار شانه هشت رنگ و فرش هزار شانه ده رنگ تولید می گردند . قالی ماشینی 1200 شانه اصل کاشان به صورت هشت رنگ و فرش 1500 شانه اصل کاشان نیز با هشت رنگ واقعی بافته می شوند . در صورتی که هر یک از محصولات فرش کاشان با این تعداد رنگی بافته نشوند فرش ماشینی اصل نیستند و تقلبی محسوب می شوند .
الیاف فرش ماشینی از مهمترین شاخصه های شناخت فرش اصل از تقلبی می باشد . فرش های ماشینی اصل با الیاف درجه یک و با کیفیت تولید می شوند . بهترین نوع نخ خاب به کار رفته در قالی های ماشینی درجه یک و اصل کاشان نخ اکریلیک هیت ست شده است . پس فرش ماشینی اصل کاشان ، فرشی است که با الیاف مرغوب اکریلیک بافته شده باشد . فرش اصل اکریلیک بسیار نرم و لطیف می باشد و هیچ پرزدهی و حساسیتی ندارد . این محصولات دوام و استحکام بالایی دارند و بوی نفت و مواد پلاستیکی نمی دهند .
برای نخ تار و پود فرش های ماشینی اصل از الیاف صد در صد پنبه و جوت و کنف استفاده می کنند که تمامی این الیاف باعث بالا رفتن کیفیت و دوام فرش می شوند .
طرح و نقشه های به کار رفته در فرش های ماشینی اصل کاشان بر گرفته از نقوش زیبایی فرش دستباف است و همین موضوع می تواند بهترین راهنمایی برای خرید فرش اصل ماشینی باشد .

خرید فرش ماشینی اصل
نوع خرید فرش ماشینی از دیگر عوامل شناخت فرش اصل از تقلبی است . فرش های ماشینی که به صورت مستقیم از کارخانه عرضه می شوند فرش های اصل هستند زیرا برندهای معتبر برای فروش فرش ماشینی اصل خود از کارخانه دست دلالان و سود جویان را را از میان کوتاه کرده و فرش اصل را مستقیما به دست مشتری برسانند .
افرادی که به دنبال فرش ماشینی اصل و با کیفیت هستند می توانند خرید اینترنتی فرش ماشینی اصل کاشان را انتخاب نمایند . در خرید انلاین فرش کاشان می توان مطمئن بود که فرش از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست خریدار می رسد و هیچ گونه تقلب و واسطه گری در این میان وجود ندارد .
در فروشگاه انلاین فرش سال دیگر نیاز نیست که ساعت های زیادی را صرف خرید و انتخاب فرش ماشینی اصل نمایید . شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز و تنها با داشتن اینترنت به تمامی طرح های فرش اصل کاشان دسترسی داشته باشید و قالی اصل کاشان را با قیمت ارزان کارخانه و ارسال رایگان خریداری کنید .
خرید فرش اصل کاشان تنها به صورت غیر حضوری نمی باشد و کسانی که تمایل به خرید حضوری از کارخانه را دارند می توانند خرید حضوری فرش اصل از کارخانه را انتخاب کنند .
فرش های اصل کاشان ارائه شده در وب سایت فرش سال دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند . همین امر باعث شده که خریدار از خرید فرش اصل مطمئن شود و دیگر نگران تقلبی بودن فرش نباشد . گارانتی و ضمانت نامه نشان دهنده کیفیت و در نتیجه اصل بودن فرش می باشد . 
ساده ترین راه خرید فرش اصل و تشخیص فرش ماشینی اصل از تقلبی مشخصات ذکر شده بر پشت فرش می باشد . پس با مطالعه مشخصات فرش می توان به اصل بودن فرش پی برد .
شناخت برند و چک کردن لوگوی فرش از دیگر راه های شناخت فرش ماشینی اصل است . برخی از شرکت ها نام برند خود را در پشت فرش و یا در چرم فرش حک می کنند تا خریدارا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشود .
فرش های ماشینی اصل موجود در وب سایت فرش سال کاشان دارای مارک و مشخصات کامل و واضحی هستند که در ان ها تمامی مشخصات فرش اعم از نوع و جنس الیاف ، طول پرز ، وزن فرش ، تعداد گره در هر متر مربع ، دستور العمل شستشو و نام کارخانه و کشور تولید کننده ذکر شده است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه